MebleGlamour.pl to nowoczesny portal dla osób o wysublimowanych gustach. Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, ceniących oryginalą stylistykę i najwyższą jakość wykonania. Naszą chlubą są meble, lampy jak i elementy wystroju wnętrz w wyjątkowym stylu GLAMOUR. Nasza oferta zawiera meble czołowych producentów na świecie oraz najnowsze trendy z branży meblarstwa i wyposażenia wnętrz. Na rynku istniejemy od 2004 roku, wychodzimy naprzeciw klientom poszukującym oryginalnego wzornictwa i solidnego wykonania. Przez ten czas ugruntowaliśmy sobie silną pozycję i zdobyliśmy ogromną wiedzę, dzięki temu teraz możemy zaproponować

Państwu najlepszy towar w najniższych cenach na rynku.  

Nasze starania zostały nagrodzone Certyfikatem Najwyższa Jakość przyznanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. Ponadto należymy do programy Rzetelna Firma:

 


Współpracujemy z najlepszymi producentami. W swojej ofercie posiadamy meble następujących producentów:

- AEK Design

- Agpol

- Azzardo

- Benix

- Mc Akcent

- Fernity

- Signal

- Euro-Home

- Art-Home

- Meble Nova

 

Jeżeli poszukujsze mebli z oferty powyższych firm, a nie znalazłeś, ich na stronie skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Jeśli szukasz nietuzinkowych mebli i elementów wystroju wnętrz w najlepszych cenach to dobrze trafiłeś!

Kontakt

MebleGlamour.pl
ul.Klenowska 7
61-302 Poznań

info@mebleglamour.pl

kom. + 48 509 025 813

 

Dane firmy:

Torino Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

ul. Strzeszyńska 33

60-479 Poznań

NIP 7811938749