Najciekawsze komody glamour

Komoda jest jednym z najporęczniejszych mebli, w jakie można wyposażyć swoje mieszkanie. Doskonale sprawdzają się w zupełnie różnych pomieszczeniach, od sypialni i pokoju dziecięcego, przez salon, po korytarz. Ponadto komody zazwyczaj nie należą do szczególnie dużych mebli, przez co nie zajmują wiele miejsca. Na szczęście estetyka nie idzie w parze z rozmiarem, bo chociaż nie odznaczają się one imponującymi gabarytami, ich style i wzory zdają się nie mieć końca.

Asortyment sklepu MebleGlamour obfituje w dziesiątki najróżniejszych komód, zaprojektowanych w odmienne sposoby, wykonanych z różnych materiałów i wzbogaconych wszelkimi rodzajami wzorów. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, powinien znaleźć tu coś dla siebie, niezależnie od stylu, który preferuje. Tym niemniej przedstawiamy wybór czterech szczególnie ciekawych komód z naszego asortymentu. Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą MebliGlamour.

Komoda Ocean – stylowa nowoczesność

Na początek flagowy reprezentant nowoczesnego, iście skandynawskiego stylu. Komoda Ocean jest niezwykle oszczędna, można by rzec, kameralna w swoim projekcie, ale jednocześnie odznacza się niepowtarzalną efektownością. Cały mebel jest utrzymany wyłącznie w śnieżnobiałej barwie z wysokim połyskiem, która doskonale sprawdza się w surowych, chłodnych wnętrzach. Co ciekawe, komoda wykonana jest z drewna, a mówiąc precyzyjniej, płyty MDF będącej najpopularniejszym materiałem do produkcji umeblowania.

Jednakże tym, co wyróżnia komodę z kolekcji Ocean spośród innych podobnych produktów jest stylowy dodatek w postaci zamontowanego oświetlenia LED. Dodaje ono wyjątkowości meblowi i sprawia, że przyciąga wzrok. Kolor światła zależy zaś wyłącznie od preferencji klienta — do zakupu dołączony jest bowiem pilot umożliwiający zdalną personalizację.

sprawdź komodę

Komoda Thais – eklektyzm na najwyższym poziomie

Do nowoczesnych, choć w zupełnie innym rozumieniu tego słowa, należy również komoda Thais, a jest ona bez wątpienia trudna do przeoczenia. Tym, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy jest aż trzynaście zupełnie odmiennych od siebie szuflad. Wszystkie z nich utrzymane są w różnych stylach, kolorach i sposobach zaprojektowania rączek. Ponadto szuflady różnią się od siebie kształtem i rozmiarem, dzięki czemu we wnętrzu komody można przechowywać najróżniejsze przedmioty.

Sam mebel wykonany jest z przywoływanej wcześniej płyty MDF, choć nie tylko. Podstawę stanowi bowiem solidne drewno sosnowe, zabezpieczone dodatkowo lakierem, który uodparnia je przed potencjalnymi uszkodzeniami. Całość, dzięki specyficznemu wyglądowi, sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach eklektycznych, łączących odmienne stylistyki. To doskonały wybór dla osób, które chcą nadać swojemu domowi nietuzinkowego, indywidualnego charakteru.

sprawdź komodę

Komoda lustrzana na granicy nowości i tradycji

Przemieszczając się po świecie mebli w określonym porządku, przyszedł czas na komodę sytuującą się niejako na pograniczu podejścia tradycyjnego i surowej nowoczesności. Komoda lustrzana, model JS143, bo o niej mowa, na pierwszy rzut oka wygląda jak najzwyklejszy, standardowy mebel tego rodzaju. Niezbyt fantazyjny projekt i tradycyjne nogi mogą wywoływać takie wrażenie, ale zmienia się to przy drugim spojrzeniu.

Komoda lustrzana jest bowiem czymś więcej. Jak wskazuje już sama nazwa, podstawową cechą tego mebla jest użycie powierzchni odbijającej światło. Jego obramowanie, jak również boczne panele, są lustrzane, co dodaje tej z pozoru prostej komodzie wyjątkowości i ekskluzywnego charakteru, kojarzącego się z kamieniami szlachetnymi. Styl nie wyklucza zaś funkcjonalności — pojemne szuflady to przecież oczywistość.

sprawdź komodę

Komody srebrne i złote

Wreszcie mebel, który powinien spodobać się przede wszystkim sympatykom tradycji i stylu kojarzącego się z arystokratycznym bogactwem. Komoda Glamour, model 026, to niezwykle stylowy dodatek do wnętrz. Delikatnie gięte nogi, opływowe kształty i przede wszystkim barwa to elementy, które zdecydowanie zwracają uwagę.

Srebro i złoto nadadzą dowolnemu pomieszczeniu wrażenia luksusu, a jednocześnie, dzięki niewielkim rozmiarom, komoda nie będzie zajmowała zbyt dużo miejsca. Pozwoli to na zachowanie charakteru estetycznego i funkcjonalnego uzupełnienia wnętrza bez poczucia przesady.

Nic dziwnego, że komody cieszą się taką popularnością. Poza swoją użytecznością zazwyczaj nie mają wielkich rozmiarów, a tym samym nie stanowią ani przesadnego wydatku, ani oznaki przepychu. Ponadto, jak pokazują przywołane wyżej przykłady, ich rodzaje są niezliczone, dzięki czemu doskonale wpasują się do każdego wnętrza, niezależnie od panującego w nim stylu czy przeznaczenia.

sprawdź komodę