Jakie lustro do przedpokoju wybrać?

Jaką ozdobę wybrać dla Twojego wnętrza?

Stoisz przed wyborem ozdoby do Twojego przedpokoju? Doskonałym i gustownym elementem będzie lustro. W naszym internetowym sklepie mebleglamour, posiadamy szeroki wybór luster inspirowanych sławnymi i uwielbianymi projektami. Zapewnij sobie luksusowy element, który doda Twojemu wnętrzu szyku oraz wyrafinowania.

Lustra pełnią dwie ważne role – dekoracyjną jak i praktyczną. Dzięki nim małe pokoje stają się optycznie większe, a ciemne pomieszczenia rozświetlone.

zobacz lustro w sklepie

Jakie lustro do przedpokoju wybrać?

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu. Jeśli jesteś w trackie urządzania mieszkania i planujesz aby zostało ono urządzone w stylu retro, to zapewne będziesz poszukiwać również lustra w ramie idealnie pasującej do reszty mebli. Być może będziesz chciał aby wszystkie elementy ze sobą współgrały, tworząc oryginalną kompozycje, lub też wręcz przeciwnie – każdy element w Twoim przedpokoju, salonie będzie „z innej bajki” lub nawet epoki.

Wystrój Twojego mieszkania to kwestia Twojej decyzji, jednak przy doborze lustra mamy dla Ciebie klika wskazówek, które mogą podsunąć Ci pomysł na urządzenie mieszkania.

Duże lustra-optycznie większy pokój.

Zawieszenie luster na ścianach, wprowadza trójwymiarowe odbicie dające optyczne złudzenie większej przestrzeni. Przy małych metrażach to rozwiązanie jest coraz chętniej stosowane, ponieważ wprowadza więcej przestrzeni do zamkniętych pomieszczeń.

Odpowiednia wielkość oraz ustawienie lustra

Posiadasz w swoim mieszkaniu ciemne pomieszczenie? Świetnym rozwiązaniem okaże się odpowiednia wielkość oraz ustawienie lustra. Jeśli Twoje lustro zawiśnie na ścianie przeciwnej do okna, odbite promienie słoneczne znacznie rozświetlą Twoje pomieszczenie.

zobacz lustra w sklepie

Lustro ścienne czy stojące?

Zdecyduj się na lustro ścienne kiedy Twoje pomieszczenie posiada mały metraż – w tym wypadku wolnostojące, duże lustro mogłoby przeszkadzać, stanowić niebezpieczna przeszkodę.

Natomiast jeśli w Twoim domu, miejsce na wolnostojące lustro, znalazłoby się bez problemu – zdecyduj się właśnie na nie (lub na ścienne i wolnostojące jednocześnie), dlaczego?

Będzie to piękny element wystroju a także dzięki możliwości przenoszenia, uzyskasz możliwość manipulowania światłem.

Zarówno dla tych małych jak i metrażowo większych pomieszczeń, polecamy lustra dostępne w ofercie naszego sklepu mebleglamour. Znajduje się tam szeroki wybór luksusowych jak i tych najprostszych luster inspirowanych, dzięki tak bogatemu asortymentowi, z pewnością uda się wybrać to idealne.