Kuchnia przez wielu nazywana jest sercem domu,

to właśnie tam rodzina wspólnie spędza najwięcej czasu. Jak zatem dobrze ją urządzić? Jednym z ważniejszych elementów kuchni, jest stół przy którym rodzina może zasiąść do posiłku. Staje się on swoistym centrum całego pomieszczenia, dlatego jego wybór musi być wcześniej dobrze przeanalizowany.

Jak więc wybrać ten idealny?

Istnieje wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem tego elementu wyposażenia wnętrza. Podczas kupna stołu, walory estetyczne nie powinny być czynnikiem decydującym – nie należy zapominać, że istnieje Poniżej specjalnie dla Państwa, omówiliśmy kilka z nich:

  • Wielkość: Wielkość stołu powinna zostać wybrana adekwatnie do metrażu pomieszczenia, w którym ma się on znajdować. Jeżeli są Państwo posiadaczami kuchni niewielkich rozmiarów, należy zrezygnować z dużego kanciastego stołu, na rzecz mniejszego o zaokrąglonych krawędziach. Stół także musi zostać dobrany według ilości, oraz potrzeb domowników – duża rodzina potrzebuje dużego miejsca. W przypadku kiedy Państwa kuchnia nie jest mała, oferta powiększa się. Długi stół dla kilku osób? Wyspa kuchenna? A może niewielki, ale za to w wyjątkowym stylu? Istnieje wiele możliwości, w ofercie naszego sklepu mebleglamour znajdą Państwo pozycje takie jak stół evita, evita glass, stół senso czy stilo

  • Rodzaj i kolorystyka: By wnętrze domu wyglądało spójnie i elegancko, meble powinny do siebie pasować – warto w takiej sytuacji zakupić meble z jednej kolekcji.

Dobór różnych wzorów, projektów mebli mógłby wprowadzić do wnętrza domu, wrażenie chaosu. Co za tym idzie, przebywanie w takim pomieszczeniu, uniemożliwiłoby wypoczynek.

  • Kształt stołu: Okrągły a może kwadratowy?: Wybór kształtu stołu zależy od jego wielkości, funkcjonalności oraz gustu. W pomieszczeniu o małym metrażu, dobrą decyzją okaże się stół kwadratowy, który bez problemów można ustawić w rogu pomieszczenia.

  • Materiał z jakiego został wykonany: To niezwykle istotna kwestia, ponieważ ma to kolosalny wpływ na trwałość oraz jakość naszego stołu. Tani stół, wykonany z substytuty drewna, prawdopodobnie popsuje się w bardzo krótkim czasie od zakupu, szczególnie kiedy wystawiony jest na częsty użytek w domu pełnym ludzi.

Szeroki wybór stołów, znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, oferujemy idealne stoły i krzesła zarówno dla jadalni jak i kuchni. Meble inspirowane, czy może zwykłe, klasyczne propozycje? Zapewniamy, że nasze interesujące, niekonwencjonalne projekty, zainteresują Państwa oraz zachęcą do zakupu.

zobacz stół w sklepie