Nowoczesność?

Sztuka klasyczna jest, piękna, przewidywalna i ponadczasowa. Sztuka nowoczesna przeciwna wprost proporcjonalnie nawiązuje do obecnych trendów, nie jest dosłowna a jej wygląd często zależy bardziej od gustu. Podobnie wygląda sprawa z nowoczesnymi meblami.

Styl nowoczesny w wystroju wnętrz, stawia na sporą przestrzeń, użyteczność i ciekawą formę mebli, których uroda kryje się w zdobieniach, a także w niespotykanych, geometrycznych kształtach, swoistych proporcjach i odpowiednich materiałach. Najczęściej w aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym, wykorzystuje się granity, kamień, szkło, stal nowoczesne tworzywa sztuczne i różnego rodzaju drewno. By spotęgować wrażenie przestrzeni, ściany działowe wykonuje się ze szkła bądź materiałów szkłopodobnych. Ilość kolorów używana w tej koncepcji jest maksymalnie rozszerzona od jaskrawych, nasyconych kolorów, po stonowane pastele.

Nowoczesne meble

Nowoczesne meble charakteryzują się bardzo podobnym opisem wiele w nich różnego rodzaju kształtów oraz przestrzeni. Bardzo częstym wyborem w kontekście designerskich mebli stanowią meble białe lub też biało czarne, czyli kolorów, które w rzeczywistości pasują do prawie wszystkiego.

Ciekawym rozwiązaniem jest otwarty salon połączony wraz z kuchnią.

Możemy tylko sobie wyobrazić - wchodzimy do mieszkania gdzie od wejścia witaja nas piękny ogromny salon, w którym to umieściliśmy białą komodę, białe meble wypoczynkowe, biały stół pod telewizor, a wszystko to zwieńczymy czarnymi wstawkami. W tym momencie bardzo istotnym elementem będzie także oświetlenie. To dzięki niemu możemy manipulować kontrastem oraz wskazać meble, które mają być widoczne na pierwszym planie. Prawda jest taka że nowoczesność to w wielu przypadkach kwestia gustu co jest jednym z jej największych plusów z tego powodu iż w prostszy sposób możemy wnieść w aranżację swoją duszę.

Meble glamour to nowoczesność w Twoim stylu dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.