Promocje

Toaletki i konsole

Toaletka, czyli mebel pochodzący z okresu rokoko, to dodatek, o którym marzy niejedna kobieta. Kiedyś toaletki służyły do przechowywania akcesoriów kosmetycznych i stawiane były głównie w sypialni. Obecnie, toaletki, podobnie jak konsole pełnią częściej rolę eleganckiego dodatku, niż mebla służącego kobietom do przeprowadzania porannej oraz wieczornej toalety. Nietuzinkowy design sprawia, że doskonale sprawdzają się jako elementy wyposażenia wielu pomieszczeń – salonu, przedpokoju, sypialni.

Konsole i toaletki mimo, że kojarzą się z burżuazją pochodzącą z poprzednich epok znajdują obecnie coraz większą rzeczę swoich zwolenników. Oczywiście w więszkości przypadków klientami są kobiety, które o podobnym meblu marzą od czasów dzieciństwa.


Rodzaje toaletek oferowanych przez Meble Glamour wpasują się w każde współczesne wnętrze.

Toaletki, konsole ozdoby

Wybierać można wśród klasycznych modeli wpisujących się w styl glamour, jak i przyciągających wzrok prostym kształtem i nowoczesnymi materiałami – metalem i szkłem. Zarówno toaletki, jak i konsole pełnią funkcję nie tylko ozdobną ale również użytkową. Ich wielofunkcyjność sprawia, że mogą pełnić rolę małego stolika, podstawki pod lustro, wazony, doniczki. Co więcej, wymiar zarówno toaletki, jak i konsoli pozwala na jej dowolne przestawianie, dzięki czemu aranżacja przestrzeni nie stanowi wyzwania.

Pokazuje 1 - 133 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 133 z 133 elementów