Promocje

Komody

Dział ten poświecony jest aby mogli Państwo w szybki i łatwy sposób znaleźć dla siebie komody do sypialni oraz bieliźniarki.

Wysoka jakoś i ciekawy design mebli czesto ma decydujący wpływ na wybór, z tego powodu przykładamy do tych elementów szczególną uwagę.

Komoda, jaką znamy w dzisiejszych czasach, to mebel skrzyniowy posiadający kilka, czasem kilkanaście, szuflad. Najczęściej ma prostokątny kształt, różną wysokość i głębokość. Służy przede wszystkim do przechowywania bielizny, odzieży, pościeli, natomiast bywa także wykorzystywana w inny sposób. Można znaleźć ją w różnych pomieszczeniach mieszkania, jednak zazwyczaj stawiana jest w sypialni, salonie czy przedpokoju. Komoda jak już wspomnieliśmy zwykle przybiera kształt prostokątny i wysokość nie wyższą niż do ramion przeciętnego człowieka. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć ich naprawdę wiele rodzajów. Niektóre z nich są przeznaczone stricte do sypialni lub salonu, ale produkowane są także takie do pokoju dziecięcego, w których na powierzchni jest miejsce na przewijak oraz rzeczy do pielęgnacji dziecka. Komody występujące w sypialni, służą do użytkowania przez panie jako toaletka z lustrem, gdzie mogą zrobić sobie fryzurę oraz makijaż. 

Funkcjonalność

Większe modele, występujące w stylistyce nowoczesnej czyli ładnej, prostej oraz klasycznej gdzie liczy sie piękno są niezwykle funckjonalne, ze względu na swoją pojemność. W takiej komodzie można schować wiele rzeczy takie jak serwetki, chusteczki, kosmetyki a także bieliznę, skarpety czy nawet pościel. W dodatku na wierzchu mogą znaleźć się cenne trofea, pamiątkowe zdjęcia, lub po prostu lampki. W którymkolwiek pomieszczeniu nie postawimy takiego mebla znajdzie on swoje zastosowanie, właśnie z powodu swojej pojemności. Komody świetnie podkreślają charakter mieszkania ponadto są uwielbiane przez wszystkich domowników oraz gości dlatego istotne jest to by stylistycznie pasowały  do pozostałych mebli i wystroju.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów