Promocje

Stoliki nocne

Często jest to element sypialni, do którego nie przykładamy zbyt dużej uwagi. Po umeblowaniu całego pokoju w ostatnim momencie dobieramy stoliki nocne.

Szkoda ponieważ można sprawdzić, że będzie on nadawał miły akcent wnętrza. Decydując się na zakup stolika nocnego należy zastanowić się do czego ona będzie nam służyć. Inny wybór będziemy mieli w przypadku gdy szukamy tylko podstawki np. pod nocną lampkę a inny w momencie gdy miałaby ona pomieścić w sobie wiele rzeczy na raz.

Najpopularniejszym wyborem są tutaj stoliki nocne z rozsuwanymi szafkami. Jest to wariant, w którym możemy pochować najwięcej rzeczy, dodatkowo czasami jest opcja z dodatkowymi półkami.

W przypadku, w którym stolik nocny ma pełnić funkcję " podstawki " warto zastanowić się nad wyborem tego w formie mniejszego stolika z nóżkami i blatem.

Stoliki nocne

Stolik nocny to niewielki mebel, który stawiany zazwyczaj jest obok łóżka. Pełni rolę zarówno użytkową, jak i ozdobną. Często posiada pojemne szuflady, a blat stolika mieści na sobie lampkę nocną oraz drobne przedmioty. Zarówno wielkość, jak i kształt stolika nocnego należy dopasować do powierzchni sypialni. Należy również pamiętać o wysokości stolika. Aby zachować funkcjonalność mebla, jego blat powinien znajdować się na wysokości łóżka. Osoby, dla których zachowanie porządku w sypialni odgrywa dużą wolę, powinny postawić na szafkę nocną z szufladami. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania doskonale sprawdzi się w mniejszych metrażowo sypialniach. A co ze stylistyką? Wybierać można wśród ponadczasowego drewna, jak i nowoczesnego szkła. Szeroki wybór dostępnych modeli stolików nocnych pozwala na perfekcyjne dopasowanie mebla do przestrzeni. Stolik, dzięki nietuzinkowej stylistyce, może stanowić przysłowiową „kropkę nad i” wystroju wnętrza. Przy wyborze zatem warto kierować się nie tylko użytecznością mebla ale również detalami.

Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów