Promocje

Narożniki

Narożnik to nie bez powodu najczęściej kupowany mebel wypoczynkowy zarówno w Polsce jak i za granicą. Jego funkcjonalność i praktyczność sprawiają, że jest to najbardziej popularny model mebla do salonu. Producenci oferują swoim klientom różne modele co sprawia, że do każdego pomieszczenia znajdziemy odpowiedni narożnik.


Kompaktowy narożnik


Jest najchętniej wybieranym modelem szczególnie do mniejszych pomieszczeń. Zajmie on zdecydowanie mniej miejsca niż sofa z dwoma fotelami, a dodatkowo możemy wykorzystać niezagospodarowany róg mieszkania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze wnętrze zyskuje dodatkowe centrymetry co sprawia, że wydaje się być większe niż w rzeczywistości.


Duży narożnik


Jest to mebel, na który mogą sobie pozwolić jedynie właściciele dużego mieszkania. Jego duże gabaryty i niecodzienne kształty sprawiają, że nie wszędzie znajdzie on swoje zastosowanie. Idealnie sprawdzają się w dużych salonach, gdzie centralnie ustawiony tworzy swego rodzaju wysepkę. Będzie ona pełniła fukcję strefy wypoczynkowej dla całej rodziny.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów