Promocje

Lustra stojące

Nie da się ukryć, że dla wielu z nas lustro jest meblem pozornie niepotrzebnym, które w niektórych przypadkach hołduje ludzkiej próżności. Trudno jednak wyobrazić sobie życie bez zwierciadła, dzięki któremu możemy zobaczyć jak, wyglądamy, co jest bardzo ważne przed wszelkimi spotkaniami towarzyskimi oraz biznesowymi, a nawet przed szybkim wypadem na jogging na osiedlu. Stojące lustro świetnie sprawdzi się w każdej tego typu sytuacji!

Stojące lustro – klasyka w kategorii luster

Te elementy wyposażenia wnętrz są nam potrzebne bardziej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Kobiety malują się przed szklaną taflą, zaś mężczyźni golą zarost. Każdy z nas korzysta z jego praktycznego zastosowania bardzo często! Na pewno podczas urządzania mieszkania zależy Państwu na tym, aby meble były dopasowane do Państwa oczekiwań – nie inaczej jest ze zwierciadłami. Z nami mogą Państwo zastanowić się nad tym, jaki design ma mieć Państwa idealne lustro, gdyż ważne jest to, aby z miejsca przypadło Państwu do gustu, a jednocześnie pasowało do aranżowanego wystroju. Stojące lustro sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i wpisze się w każdy styl.

Stojące lustro – estetyka i funkcjonalność

Dostawy w naszym sklepie są realizowane w ciągu od jednego do siedmiu dni roboczych – decydujący jest moment otrzymania przez nas potwierdzenia wpływu płatności w zależności od wybranego towaru. W przypadku towaru, którego nie posiadamy na stanie, lub towaru na specjalne zamówienie, czas wysyłki ustalany jest indywidualnie. Na terenie Polski towar wysyłamy kurierem DHL. Realizujemy też wysyłki za granicę (za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna).

W przypadku braku zamówionego towaru zostaną Państwo o tym poinformowani drogą mailową lub telefoniczną. Zakupiony u nas towar jest w pełni bezpieczny – produkty do wysyłki są odpowiednio pakowane i zabezpieczone. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. W naszym sklepie dysponujemy bogatą ofertą marketingową – z nami znajdą Państwo idealne stojące lustro!

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów